Nike boty Adidas boty Zimní čepice Dámské boty Tašky přes rameno RealFlex Kotníkové boty CrossFit Nano ESHOP - BotyOblečení

Boty ADIDAS

Firmy ADIDAS je předním světovým výrobcem sportovního oblečení, obuvi i sportovních dopňků

Adidas Snova Glide 4W

ADIDAS Snova Glide 4W

Adidas Adistar Racer 4W

ADIDAS Adistar Racer

Historie bot ADIDAS

Historie firmy ADIDAS sahá až do roku 1924, kdy Adolf (zkráceně "Adi") Dassler otevírá první dílnu. V roce 1948 Adi Dassler začíná výrobu pod značkou Adidas (spojení dvou svoj Adi Das). Od roku 1949 se Adidas objevuje se svými typickými 3mi pruhy. OD roku 1972 se objevuje nové logo, které známe dodnes.

Boty ADIDAS

Adidas je světovým výrobcem bot, které jsou určené pro široké rozsah spektrum zákazníků. V současnosti boty vyráběné touto společností jsou určené jak pro běžné nošení, tak pro sportovní aktivity od běhu přes fotbal až po náročné aktivity. Boty Adidas Perfrmance je kategorie bot určená pro sportovní aktivity jako je běh, fotbal či outdoor. Zato boty určené pro běžné nošení jsou označovány jako Originals.

Adidas boty Performance využívají mnoho technologií. Mezi které patří například ClimaCOOL což je systém, který je navržen tak, aby umožňoval maximální prodyšnost a ventilaci a odváděl pot mnohem rychleji, než jakýkoliv jiný typ obuvi. Díky tomu vytváří optimální klima uvnitř boty i v teplých letních měsících. Při vývoji těchto Adidas bot společnost spolupracovala například se společností Continental.

Boty z kategorie Originals jsou určené pro běžné nošení, jsou pohodlné a lehké. V nabídce společností Adidas si vyberete z mnoha durhů bot a každý si určitě vybere. Boty jsou vyrobené z kvalitních materiálů a při výrobě jsou dodržovánzy přísné kontroly kvality.

Teorie velkého třesku online RealFlex Texas history Nové smajlíky na Facebook smajlíci pro vás. Boty a oblečení Reebok pro sportovní a každodení nošení. Přihlašte se sociální sít Facebook přihlášení a bavte se s příteli na Facebooku. Dámské a pánské tašky přes rameno značkové a levné. Prezident Miloš Zeman informace

Boty NIKE a ADIDAS patří mezi ty nejlepší a nejprodávanější v České republice