Nike boty Adidas boty Zimní čepice Dámské boty Tašky přes rameno RealFlex Kotníkové boty CrossFit Nano ESHOP - BotyOblečení

Kontíkové boty

A je to tady! Módou ne jen poslední doby jsou kotníkové boty. Obecně lépe drží kotník, jsou teplejší a každému kroku dodávajší větší stabilitu.

Kotníkové boty Adidas

Značka Adidas vyrábí kotníkové boty už mnoho let. Prošly si svým vývojem a kvalita je jedna z nejlepších. Jsou vhodné jak na post, tak volný čas. Bílé kotníkové boty Adidas se hodí k džínám, barevné zas ladí s barevným svrškem. Kombinaci najdete snadno.

Kotníkové boty Adidas Kotníkové boty Adidas

Kotníkové boty Nike

Kotníkové boty jsou větší, oproti nižším a proto na stranách i zezadu vzniká větší plocha pro grafiku, a zajímavý střih. Kotníkové boty Nike v České republice získali oblibu hlavně u mladších mužů a žen a to hlavně díky rebelským jasným barvám. Když budete mít takové kotníkové boty Nike, málokdo si toho nevšimne. Podívejte se na několik ukázek.

Kotníkové boty Nike Kotníkové boty Nike

Dámské kotníkové boty

Dámská obuv má více barevných variacích než pánské. I když poslední dobou se nám to může zdát opačně, když vidíme mladé muže ve svítivých barvách včetně růžové. V tom alespoň značka Nike drží nějakou konvenci a dámské kotníkové boty mají vždy vkus.

Dámské kotníkové boty Originals Dámské kotníkové boty Nike Dámské kotníkové boty bilé

Pánské kotníkové boty

Pánské kontíkové boty jsou nejčastěji černé s prvkami bílé a i pár barevných kousků k tomu. Nebojte se být lehce výstřední! Hned v ukázce zde máte pánské kotníkové boty, které by si asi leckdo nevzal, ale zkuste kompromis.

DPánské kotníkové boty Reebok Pánské kotníkové boty Pánské boty Pánské sportovní kotníkové boty

Kotnikove boty puma

Značka Puma si u kotníkových bot dovoluje více abstrakce než u jiných bot. I když oproti jiným značkám jejich logo není tolik známé, jistě si vyberete kotníkové boty Puma i pro Vás.

Kotnikove boty puma Kotnikove boty puma barevne

Kotníkové boty se nedoporučují pro děti, které mají nějaký problém s chodidly. Raději konzultujte se svým lékařem nebo ortopedem.

Teorie velkého třesku online RealFlex Texas history Nové smajlíky na Facebook smajlíci pro vás. Boty a oblečení Reebok pro sportovní a každodení nošení. Přihlašte se sociální sít Facebook přihlášení a bavte se s příteli na Facebooku. Dámské a pánské tašky přes rameno značkové a levné. Prezident Miloš Zeman informace

Boty NIKE a ADIDAS patří mezi ty nejlepší a nejprodávanější v České republice